Jeśli napiszesz «Khreshchatyk, 1» w pasku wyszukiwania, nie zobaczysz tego miejsca na mapie, jeśli witryna nie posiada narzędzi do geokodowania. Geokodowanie umożliwia wyświetlanie na mapach lokalizacji określonych budynków. Zwykle ten mechanizm jest rozwijany przez wyszukiwarki – Google, Yahoo, Bing i inne. Reszta witryn już kupuje rozwiązania od tych wyszukiwarek.

Tworzymy harmonogramy dla rynku pierwotnego, wtórnego i wynajmu

Tworzymy harmonogramy nie tylko dla budynków na rynku pierwotnym, ale także dla zakupu mieszkań na rynku wtórnym, a nawet dla mieszkań na wynajem. Nie Citi twierdzi że ponad ćwierć udziału w rozliczonych rynkach swapów znajdziesz tego w większości głównych witryn. W końcu do statystyk dotyczących wynajmu i rynku wtórnego potrzebne są ceny wskazane przez właścicieli.

Oferta dla firm

A my jesteśmy w stanie wyraźnie rozpoznać, kto jest właścicielem, a kto tylko udaje, że nim jest. Możesz zobaczyć harmonogramy sprzedaży i wynajmu nieruchomości we wszystkich ośrodkach regionalnych w kraju. Nasze statystyki są aktualizowane automatycznie każdego dnia – a nie raz w tygodniu czy nawet miesiącu, jak na innych portalach. Kto oferuje Ci nieruchomość – właściciel lub pośrednik – możesz sam sprawdzić w naszej telefonicznej bazie danych. Zebraliśmy ponad 25 milionów numerów telefonów pośredników i właścicieli nieruchomości. Z jego pomocą możesz sprawdzić dowolne telefony, niekoniecznie pobrane z ogłoszeń na naszej stronie.

  1. Co miesiąc baza Bombera jest aktualizowana o milion nowych nieruchomości.
  2. Zbieramy ogłoszenia o nieruchomościach ze wszystkich portali.
  3. W innych dużych wyszukiwarkach jest zwykle kilka razy mniej ofert od właścicieli.

Małe ogłoszenie w niekończącym się internecie. Jak wyszukiwarka strony znajduje i sortuje oferty nieruchomości.

My sami stworzyliśmy narzędzia do geokodowania i nie wydawaliśmy pieniędzy na ich zakup. A także jesteśmy w stanie Ed Seikota Multi-Faceted przedsiębiorcy pokazać na mapach wiele ciekawszych miejsc. Zbieramy ogłoszenia o nieruchomościach ze wszystkich portali.

Nieruchomości

Czarna lista Bombera zawiera podejrzane numery telefonów. Część z nich jest niewiarygodna, po innych następuje «ogon» negatywnych komentarzy (Ty też możesz zostawiać komentarze w kontaktach). Są też numery telefonów, których właścicielom udaje się wynająć mieszkania w wielu regionach Grupa FIBO (Internetowy Dom Maklerski Pośrednictwa Finansowego) Recenzja kraju. Nawet pośrednicy rzadko mogą pochwalić się pracą w takim «zakresie terytorialnym». A naszym głównym zadaniem jest skanowanie i porządkowanie informacji z całego Internetu – tak, aby wszystkie ogłoszenia nieruchomości były w jednym miejscu, sprawdzone i uczciwe.

Nasz robot zbiera ogłoszenia o mieszkaniach z wielu topowych portal. Co miesiąc baza Bombera jest aktualizowana o milion nowych nieruchomości. A wśród nich 15-20% to od właścicieli, a to bardzo duży odsetek. W innych dużych wyszukiwarkach jest zwykle kilka razy mniej ofert od właścicieli. Dokładamy wszelkich starań aby rozbieżności były jak najmniejsze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *